SATILIK EMLAKLAR

2 YATAK ODASI / 5 KİŞİLİK Infinity Olympia Apartları

Infinity Olympia Apartları, Hisarönü merkezde; barlara, diskolara gokart merkezine lunaparka restoranlara yürüme mesafesindedir ve her 10 dakikada Ölüdeniz’e dolmuşlar hareket etmektedir. Aileniz ve arkadaş gruplarınız ile tatilin tadını çıkarabileceğiniz ideal bir lokasyonda bulunmaktadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
3 YATAK ODASI / 8 KİŞİLİK Infinity Denlis Villa

Infinity Denlis Villa 3 Yatak Odasından oluşup Çalış mevkiinde bulunmaktadır. Çalış, Türkiye’nin en gözde turizm beldelerinden biridir. Eğlence Merkezlerine ve Fethiye’ye yakın mesafededir. Yeryüzünde eşsiz güzellikteki günbatımını izleyebileceğiniz Çalış Plajına yakın konumdadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Civan Villa

Ovacık bölgesinde bulunan Infinity Civan Villa panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Triplex villadır, teras katından muhteşem Ovacık ve Babadağ manzarasını seyredebilirsiniz. Verandasında ise havuz manzarası ile keyif yapabilirsiniz.

Emlağa git Favorilerime ekle
5 YATAK ODASI / 12 KİŞİLİK Infinity Olympia Villalar

Infinity Olympia Villa, Hisarönü mevkindedir. Harika panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel yüzme havuzu ve bakımlı yemyeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Villamızın bulunduğu bölgeden, meşhur Belcekiz Plajı ile ünlü Ölüdeniz ve Hisarönü yakın mesafededir.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Opal Villa

Infinity Opal Villa, Ovacık’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. İç ve dış dizayn olarak villa kendini misafirlerimize özel hissettirmektedir.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Safran Villa

Infinity Safran Villa, Çalış’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Ortak paylaşım alanında bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Kompleksimizin bulunduğu bölgeden, gün batımı ile ünlü meşhur Çalış Plajı ve eğlence merkezleri yürüme mesafesindedir.

Emlağa git Favorilerime ekle

İletişim

Önerilen Evler

Infinity Gökkuşağı Villa 4 YATAK ODASI / 8 KİŞİLİK
Emlağa git
Infinity Mavi Villa 2 2 YATAK ODASI / max 8 KİŞİLİK
Emlağa git