KİRALIK VİLLALAR

4 YATAK ODASI / 8 KİŞİLİK Infinity Gökkuşağı Villa

Triplex olan Gökkuşağı Villamızın, serin bahçesinde keyif yapabilirsiniz aynı zamanda villadan 300 metre uzaklıkta bulunan Çalış plajında gününüzü mükemmel şekilde geçirebilirsiniz.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Sarıgerme Villa

Triplex olan Sarıgerme Villamızın, müstakil olan havuzunda ve serin bahçesinde keyif yapabilirsiniz

Emlağa git Favorilerime ekle
2 YATAK ODASI / max 8 KİŞİLİK Infinity Mavi Villa 2

Infinity Mavi2 Villa Çalış mevkiindedir. Çalış, Türkiye’nin en gözde turizm beldelerinden biridir ve eğlence merkezlerine ve Fethiye merkeze yakındır.

Emlağa git Favorilerime ekle
2 YATAK ODASI / 5-8 KİŞİLİK Infinity Amintas Apartları

Infinity Amintas apartları çarşı ,Salı pazarı, Balık Pazarı, Telmessos Antik Tiyatrosu ve Marinaya sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Dalaman Havalimanı 40 km uzaklıktadır. Tesisin 12 apart odası bulunmaktadır. Odalarda; klima, televizyon, buzdolabı, oturma alanı, balkon, mutfak, mutfak gereçleri ve banyo mevcuttur.

Emlağa git Favorilerime ekle
1 YATAK ODASI / 4 KİŞİLİK Infinity Lily Apartları

Infinity Lily Apartments, içerisinde nilüferler yüzen dere kenarında, ev konforunda, açık havuz imkanı ile samimi ve huzurlu bir tatil imkanı sunar

Emlağa git Favorilerime ekle
5 YATAK ODASI / 12 KİŞİLİK Infinity Exclusive Gocek Villaları

Gocek’de bulunan Infinity Exclusive Gocek Villalar panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Triplex villadır, teras katından muhteşem Ovacık ve Babadağ manzarasını seyredebilirsiniz. Verandasında ise havuz manzarası ile keyif yapabilirsiniz.

Emlağa git Favorilerime ekle
YATAK ODASI / KİŞİLİK Infinity Ladybird Villa

Dalaman mevkinde yer alan Infinity Ladybird Villamız, ormanlarla kaplı dağlar ile çevrili, şehri

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Civan Villa

Ovacık bölgesinde bulunan Infinity Civan Villa panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Triplex villadır, teras katından muhteşem Ovacık ve Babadağ manzarasını seyredebilirsiniz. Verandasında ise havuz manzarası ile keyif yapabilirsiniz.

Emlağa git Favorilerime ekle
3 YATAK ODASI / 8 KİŞİLİK Infinity Denlis Villa

Infinity Denlis Villa 3 Yatak Odasından oluşup Çalış mevkiinde bulunmaktadır. Çalış, Türkiye’nin en gözde turizm beldelerinden biridir. Eğlence Merkezlerine ve Fethiye’ye yakın mesafededir. Yeryüzünde eşsiz güzellikteki günbatımını izleyebileceğiniz Çalış Plajına yakın konumdadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Mavi Villa 1

Infinity Mavi Villa 1 Çalış mevkiinde bulunmaktadır. Çalış, Türkiye’nin en gözde turizm beldelerinden biridir ve eğlence merkezlerine ve Fethiye merkeze yakın olması sebebiyle tercih edilmektedir. Villamız eşsiz güzellikte gün batımını izleyebileceğiniz Çalış Plajına yakın konumdadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
2 YATAK ODASI / 5 KİŞİLİK Infinity Olympia Apartları

Infinity Olympia Apartları, Hisarönü merkezde; barlara, diskolara gokart merkezine lunaparka restoranlara yürüme mesafesindedir ve her 10 dakikada Ölüdeniz’e dolmuşlar hareket etmektedir. Aileniz ve arkadaş gruplarınız ile tatilin tadını çıkarabileceğiniz ideal bir lokasyonda bulunmaktadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
5 YATAK ODASI / 12 KİŞİLİK Infinity Olympia Villalar

Infinity Olympia Villa, Hisarönü mevkindedir. Harika panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel yüzme havuzu ve bakımlı yemyeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Villamızın bulunduğu bölgeden, meşhur Belcekiz Plajı ile ünlü Ölüdeniz ve Hisarönü yakın mesafededir.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Opal Villa

Infinity Opal Villa, Ovacık’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. İç ve dış dizayn olarak villa kendini misafirlerimize özel hissettirmektedir.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Safran Villa

Infinity Safran Villa, Çalış’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Ortak paylaşım alanında bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Kompleksimizin bulunduğu bölgeden, gün batımı ile ünlü meşhur Çalış Plajı ve eğlence merkezleri yürüme mesafesindedir.

Emlağa git Favorilerime ekle

İletişim

Önerilen Evler

Infinity Exclusive Gocek Villaları 5 YATAK ODASI / 12 KİŞİLİK
Emlağa git
Infinity Civan Villa 4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK
Emlağa git