KİRALIK VİLLALAR

2 YATAK ODASI / 5 KİŞİLİK Infinity Aqua Marine Apartları

Infinity Aqua Marine Apartları, Çalış’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Ortak Paylaşım alanında bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Kompleksimizin bulunduğu bölgeden, gün batımı ile ünlü meşhur Çalış Plajı ve eğlence merkezleri yürüme mesafesindedir.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Civan Villa

Infinity Civan Villa, Ovacık’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Triplex villadır, teras katında muhteşem Ovacık ve Babadağ Manzarasını seyredebilirsiniz. Veranda da ise Havuz manzarası ile keyif yapabilirsiniz.

Emlağa git Favorilerime ekle
3 YATAK ODASI / 8 KİŞİLİK Infinity Denlis Villa

Infinity Denlis Villa 3 Yatak Odasından oluşup Çalış mevkiinde bulunmaktadır. Çalış, Türkiye’nin en gözde turizm beldelerinden biridir. Eğlence Merkezlerine ve Fethiye’ye yakın mesafededir. Yeryüzünde eşsiz güzellikteki günbatımını izleyebileceğiniz Çalış Plajına yakın konumdadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
2 YATAK ODASI / 5 KİŞİLİK Infinity Ege Apart

Infinity Ege Apart, Çalış’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Ortak paylaşım alanında bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Kompleksimizin bulunduğu bölgeden, gün batımı ile ünlü meşhur Çalış Plajı ve eğlence merkezleri yürüme mesafesindedir.

Emlağa git Favorilerime ekle
2 YATAK ODASI / 6 KİŞİLİK Infinity Mavi Villa

Infinity Mavi Villa 2 Yatak Odasından oluşup Çalış mevkiinde bulunmaktadır. Çalış, Türkiye’nin en gözde turizm beldelerinden biridir. Eğlence Merkezlerine ve Fethiye’ye yakın mesafededir. Yeryüzünde eşsiz güzellikteki günbatımını izleyebileceğiniz Çalış Plajına yakın konumdadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
2 YATAK ODASI / 5 KİŞİLİK Infinity Olympia Apartları

Infinity Olympia sitesi, Hisarönü merkezde; barlara, diskolara gokart merkezine luna parka restorantlara yürüme mesafesindedir ve her 10 dakikada Ölüdeniz’e dolmuşlar hareket etmektedir. Aileniz ve arkadaş gruplarınız ile tatilin tadını çıkarabileceğiniz ideal bir lokasyonda bulunmaktadır.

Emlağa git Favorilerime ekle
5 YATAK ODASI / 12 KİŞİLİK Infinity Olympia Villa

Infinity Olympia Villa, Hisarönü’ndeki konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Villamızın bulunduğu bölgeden, Meşhur Belcekiz Plajı ile ünlü Ölüdeniz ve Hisarönü yakın mesafededir.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Opal Villa

Infinity Opal Villa, Ovacık’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. İç ve dış dizayn olarak villa kendini misafirlerimize özel hissettirmektedir.

Emlağa git Favorilerime ekle
4 YATAK ODASI / 10 KİŞİLİK Infinity Safran Villa

Infinity Safran Villa, Çalış’ta konumu itibariyle harika bir panaromik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Ortak paylaşım alanında bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Kompleksimizin bulunduğu bölgeden, gün batımı ile ünlü meşhur Çalış Plajı ve eğlence merkezleri yürüme mesafesindedir.

Emlağa git Favorilerime ekle

İletişim

Önerilen Evler

Infinity Aqua Marine Apartları 2 YATAK ODASI / 5 KİŞİLİK
Emlağa git
Infinity Ege Apart 2 YATAK ODASI / 5 KİŞİLİK
Emlağa git