Covid-19 Bilgilendirme

Villarımız Nasıl Dezenfekte Ediliyor?

Covid-19 hayatımızın her anında yeni bir normal yaratıyor olsa da bu zor dönemde Infinity Homes ekibi olarak Fethiye’de Villa ve Apart tatilinizin her daim keyifli ve huzurlu olmasını sağlamak için gereken her şeyi yapıyoruz.

Her zaman misafir memnuniyetini ilk sıraya koyan politikalarımız ile bu dönemde de her zaman olduğu gibi sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Villalarımızın hazırlanışından farklı dezenfeksiyon kurallarına kadar her noktada sağlığınızı ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Sağlıklı bir tatil geçirmeniz için gereken her türlü önlemi aldığımız Villalarımız ve Apartlarımız da Infinity Homes güvencesi ile konaklarken, tatil danışmanınız sadece bir telefon uzağınızda, her zaman yanınızda olacak.

Villalar Nasıl Dezenfekte Ediliyor?

Her konaklama sonrası villalarımızda ve apartlarımızda sağlığınız için kapsamlı dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriliyor.

Başta yüksek temas alanları olmak üzere tüm villa detaylı şekilde temizlenerek hazır hale getiriliyor. Yüksek oranda temas edilen her nokta detaylı bir şekilde temizleniyor ve dezenfekte ediliyor.

Sevdikleriniz ile birlikte, Infinity Homes güvencesi ile sağlıklı bir villa tatili sizi bekliyor!

 

Sağlık ve Güvenlik Kuralları

Sosyal mesafe ve maske kurallarına her daim dikkat edin
Sosyal mesafe, Covid-19’dan korunmanız için en büyük silahınız. Çevrenizdeki insanlardan en az iki metre uzakta kalmanız ve maske veya benzeri bir yüz koruyucu kullanmanız hastalığa yakalanma riskinizi azaltacaktır.

Ellerinizi Düzenli Olarak Yıkayın
Ellerinizi en az 20 saniye boyunca sabunlu su ile yıkayın ve en az %60 alkol içeren dezenfektanlar kullanın. Özellikle dışarıdan villanıza döndüğünüz zaman herhangi bir yere temas etmeden ellerinizi dezenfekte etmeniz tavsiye edilmektedir.

Gereksiz Temastan Mümkün Olduğunca Kaçının
Covid-19’un yüzeylerden bulaşma riskinin yüksek olması nedeniyle dışarıda mümkün olduğu kadar az yer ile temas etmeye çalışın. Ellerinizi hiçbir zaman ağzınıza veya burnunuza götürmeyin. Dışarıda herhangi bir şey tüketmeden önce ellerinizi en az 20 saniye sabunlu su ile yıkayın, kapalı ortamlardan mümkün olduğu kadar uzak kalın.

T.C. Sağlık Bakanlığı Önemli Sayfalar

 

 

Bunlarla birlikte küresel gelişmelerden haberdar olmak için Dünya Sağlık Örgütü’nü (WHO) takip etmekte yarar var.


Sign In